Dziś w nocy drugi mecz Finałów! Robimy konkurs!

Dziś w nocy, o godzinie  3.00 czasu polskiego, drugie starcie pomiędzy Lakers a Heat. Pierwsze, zdecydowanie, wygrali Lakers (116:98). Jak będzie tej nocy?
W związku z tym koszykarskim świętem, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będą wspaniałe nagrody ufundowane przez markę Tissot.

Konkurs wygląda tak:

Mam dla Was zestaw 10 pytań sformułowanych w taki sposób, żeby odpowiedź na każde z nich, brzmiała “tak” lub “nie”.
Pytanie zerowe brzmi “kto wygra mecz?” Uwaga! Jeśli wytypowana przez Was drużyna przegra, wtedy odpowiedzi na dodatkowe pytania nie będą brane pod uwagę. Za każdą poprawną odpowiedź dostajecie jeden punkt.
Odpowiadacie w formacie:
0. Lakers/Heat.
1. tak/nie
2. tak/nie
i tak dalej…

Oto pytania:

0. Kto wygra mecz nr 2? Lakers czy Heat?
1. Czy któryś z zawodników, w tym meczu zaliczy triple-double?
2. Czy mecz przedłużony będzie o dogrywkę.
3. Czy zdobycz LeBrona Jamesa po dodaniu do siebie liczby punków, zbiórek i asyst, będzie wynosić przynajmniej 43 punkty?
4. Czy Anthony Davis zdobędzie przynajmniej 27 punkty?
5. Czy na boisku, choćby na sekundę, pojawi się Dion Waiters?
6. Czy zdobycz Jimmy’ego Butlera po dodaniu do siebie liczby punków, zbiórek i asyst, będzie wynosić przynajmniej 27 punktów?
7. Czy Jae Crowder trafił przynajmniej trzy razy za trzy punkty?
8. Czy Kendrick Nunn i Tyler Herro zdobędą łącznie przynajmniej 31 punktów?
9. Czy Derric Jones Jr wykona w tym meczu przynajmniej jeden wsad?
10. Czy któraś z drużyn odrobi przynajmniej 10 punktów straty i wygra mecz?

Typujemy na moim Facebooku w komentarzach pod tym wpisem. Dla tych, którzy konta na tej platformie nie mają, jest miejsce w komentarzach pod tym wpisem bezpośrednio na stronie. Jeśli komentujesz tutaj, to podaj proszę swoje imię lub jak chcesz być nazywany, a potem napisz do mnie maila: “Tu (imię) biorę udział w konkursie. W komentarzu z typami podpisałem się jako “…”)”, żebym mógł Cię zapisać na listę biorących udział. W grę wchodzi również Twitter, gdzie też wrzucę ten konkurs. Typować możecie do czasu rozpoczęcia meczu.

O nagrodach:
Nagrodzone zostaną trzy osoby z największą liczbą poprawnych odpowiedzi. W przypadku jednakowej liczby punktów kilku graczy, zadecyduje czas nadesłania odpowiedzi. Najlepiej typujący otrzyma zestaw, na który składać się będą: torba sportowa, czapka z daszkiem w barwach jednej z drużyn NBA, smycz na klucze oraz antystresowe piłeczki z logo NBA i Tissot. Dwie pozostałe osoby otrzymają po czapce z daszkiem wybranej drużyny NBA + gadżety niespodzianki z logo Tissot.*
Powodzenia! Walczymy!


* Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu niezbędnym do jego realizacji.

16 comments on “Dziś w nocy drugi mecz Finałów! Robimy konkurs!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.