Kevin Love zawieszony

Kevin Love, skrzydłowy Minesoty Timberwolves został zawieszony przez ligę za celowe nadepniecie na gracza Houston Rockets Luisa Scolę.
Każdy kto oglądał ten mecz sprzed 2 dni, wie że decyzja o zawieszeniu była kwestią kiedy i na jak długo a nie "czy". Lubię Kevina Love ale w pełni zgadzam się z decyzją wydział dyscypliny NBA. Do tej pory nie widziałem nieczystych zagrań ani ataków furii w wykonaniu byłego gracza UCLA, więc mam nadzieję że kara podziała i więcej tego typu zagrań oglądać nie będziemy.
Love opuści jutrzejszy mecz przeciwko Sacramento Kings oraz środowy (na wyjeździe) przeciwko Memphis Grizzlies.Zaraz po tym jak liga ogłosiła swoja decyzję Love wydał oświadczenie, w którym czytamy:
"Chciałem oficjalnie przeprosić Luisa Scolę i klub Houston Rockets. Gdy jestem na koszykarskim parkiecie, moi celem nigdy nie jest czyjaś krzywda. Darzę najwyższym szacunkiem zarówno samą grę jak i moich wszystkich rywali. Pragnę też przeprosić mój sztab trenerski, kolegów z drużyny oraz naszych fanów za wszystkie konsekwencje związane z tym, co zrobiłem."
1but.pl -> Aż 270 modeli butów do kosza -> Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.