Mój kandytat do Konkursu Wsadów

Pisałem po powrocie z turnieju w Szwecji, że "okres przejściowy" trwa u mnie dłużej niż u normalnych ludzi. Potwierdziło się to kolejny raz.
Kilka dni temu wróciłem z turnieju w fińskiej Vancie i aż do dziś zabierałem za nowy wpis.
O czego by tu zacząć? Tyle tamatów do omówienia. Może All-Star?

Wschód: Dwight Howard, LeBron James, Derrick Rose, Dwyane Wade oraz Carmelo Anthony.

Zachód: Kobe Bryant, Chris Paul, Kevin Durant, Blake Griffin oraz Andrew Bynum.

Tak głosowali kibice. Żadnych niespodzianek ani kontrowersji nie widzę.

Rezerwy tradycyjnie, jak co roku wybiorą trenerzy.

Czekam od ładnych paru lat na porządny Konkurs Wsadów – z podkreśleniem słowa "wsadów". Dosyć wygłupów z peleryną, z budką telefoniczną i innymi głupotami. Czekam aż ktoś w końcu wróci do źródeł, zrobi co ma zrobić i powie "it’s over".

Moje nadzieje, że może w wreszcie w tym roku to będzie "to" rozbudza Jeremy Evans, skrzydłowy Utah Jazz. 24-latek rozgrywa swój drugi sezon w NBA. Nie słychać o nim za wiele bo nie daje za bardzo powodów by o nim mówić – średnio 6 minut na parkiecie, 2 punkty w każdym z 13 meczów jakie grał. Skromnie, żeby nie powiedzieć słabo. Ale to nic bo chłopak z Kentucky umie dunkować w starym, dobrym stylu i co ważne chce pokazać to w Konkursie. Jeśli będziecie mieli okazję oddać na niego głos, zróbcie to, uważam że warto – mój głos ma na pewno. Na stronie Jazz ruszyła kampania na rzecz Evansa, oby mu się udało…

W tak zwanym międzyczasie kolejny raz zapytano LeBrona czy zaszczyci ligę swoją obecnością w Konkursie. LBJ o dziwo nie powiedział nie, ale też nie powiedział tak. W swoim stylu zaczął opowiadać, że myślał o tym wiele razy ale każdego roku coś mu przeszkadza – raz kostka, raz zmęczone nogi itp. Powiedział też, że fajnie byłoby wziąć choć raz w tym udział bo w końcu, bądź co bądź Konkurs ma wieloletnią tradycję a przewinęły się w nim znakomite nazwiska z Michaelem Jordanem na czele. Racja. Więc do dzieła LeBronie bo lata lecą, póki winda w nogach warto z niej skorzystać.

1but.pl -> Aż 270 modeli butów do kosza -> Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.