Mavs odebrali pierścienie

W końcu je mają! Miesiąc od rozpoczęcia skróconego i mocno opóźnionego sezonu i ponad 7 miesięcy po tym, jak wznosili w górę puchar Larry O’Briena. Kibice Mavericks wczoraj wieczorem wypełnili halę American Airlines Center w Dallas do ostatniego miejsca.

Dirk Nowitzki

Coach Rick Carlisle zapowiadał każdego gracza z mistrzowskiego składu a Dirka Nowitzkiego powiedział tak:

"Dziesięciokrotny All-Star, MVP ligi z 2007 roku, MVP Finałów 2011. Pewnego dnia będzie miał swój pomnij przed halą. Bez wątpienia najlepszych gracz w historii klubu Mavericks…. Dirk Nowitzki!!!"

Wymieniono także nieobecnych graczy, którzy rozjechali się po lidze a w czerwcu ubiegłego roku mieli swój wkład w mistrzostwo:
Tyson Chandler (Knicks), DeShavn Stevenson (Nets), Caron Butler (Clippers), Corey Brewer (Nuggets) oraz dwóch, którzy byli obecni w czasie ceremonii ale w Dallas już nie grają – J.J. Barea (Minnesota) i Peja Stojakovic (koniec kariery).

Klub Marka Cubana nie mógł pozwolić sobie na "zwykłe" pierścienie więc pewnie dlatego, że były "niezwykłe" trwało to dłużej niż zawsze.
Właściciel Mavs wydał $1.4 mln na komplet pierścieni dla 15-osobowego, mistrzowskiego składu oraz sztabu trenerskiego. Każdy jest inny – ma wygrawerowane nazwisko i numer właściciela. Wspólne są: motto drużyny "The Time Is Now" oraz "WORLD" i "CHAMPIONS". Pierścienie przyozdobione są prawdziwymi diamentami.

Mavs Ring

Trener Rick Carlisle należy od czerwca do ekskluzywnego, wąskiego grona ludzi, którzy mają mistrzowskie pierścienie jako trenerzy a wcześniej jako zawodnicy. Coach Mavs był gracze Boston Celtics, z którymi w sezonie 1985-1986 sięgał po tytuł.

Na początku stycznia Mavs odwiedzili Biały Dom


1but.pl -> Aż 270 modeli butów do kosza -> Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.