Konkurs. Typuj play-offy, zgarnij nagrody! Cz.3.

Kontynuujemy typowanie w konkursie NBA play-offs. Zasady znacie. Jeśli nie, to odsyłam do pierwszego wpisu. Jest to trzecia i ostatnia odsłona konkursu. Grę kontynuują osoby, które zaczęły typować w II rundzie. Nowe osoby nie mają czerwonego światła, ale raczej ciężko im będzie nadrobić z punktami. Bardzo mi pomożecie, jeśli w typach na Finały NBA dopiszecie ile zdobyliście punktów za II rundę oraz Finały Konferencji. Ja oczywiście wszystko później zweryfikuję i potwierdzę.  

A zatem:
Golden State Warriors kontra Cleveland Cavaliers.

– Za poprawne wytypowanie zwycięzcy Finałów dostajesz dwa punkty. Za dokładne wytypowanie w ilu meczach skończy się ta rywalizacja, dostaniesz dodatkowy punkt. Maksymalnie możesz więc zgarnąć trzy punkty.

– Jeśli całkowicie się pomylisz – to znaczy jeśli Twój faworyt nie sięgnie po tytuł, wtedy tracisz trzy punkty z puli do tej pory zgromadzonych.

Jasne?

Mam nadzieję, że tak. Na typy czekam do rozpoczęcia pierwszego meczu serii czyli do 3.00 tej nocy.
Typujemy na moim FB w komentarzach pod tym wpisem. Dla tych, którzy FB nie mają i mieć nie będą, jest miejsce w komentarzach pod tym wpisem bezpośrednio na blogu (choć jednak preferuję FB). UWAGA – Komentarze „edytowane” na FB, z przyczyn oczywistych, nie będą brane pod uwagę.
Jeśli komentujesz tutaj na blogu, to podajesz swoje imię lub jak chcesz być nazywany, pa potem piszesz do mnie maila: „Tu (imię) biorę udział w konkursie. W komentarzu z typami podpisałem się jako „…”)”, żebym mógł Cię zapisać na listę biorących udział.

 

Przypominam o nagrodach. Nagrodzone zostaną trzy najlepsze osoby. Każda dostanie po książce od Wydawnictwa SQN, parze opasek kompresyjnych na łydki od Compressport oraz po nagrodzie niespodziance od Under Armour. Gromkie brawa dla Under Armour,Compressport oraz Wydawnictwa SQN! Możecie klikać w każdą z nazw.

Powodzenia! Walczymy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.