Obuwnik zrobił mi buty!

Ten projekt chodził mi po głowie od ponad roku. Obuwnik nadał mu realnych kształtów i zrobił to dokładnie tak, jak chciałem! Fantastyczna praca!

Znacie firmę Obuwnik? Tworzą ją Ola i Gabriel, małżeństwo, które potrafiło pasję zamienić w poważną pracę.
Jeśli śledzicie moją stronę od jakiegoś czasu, to być może odnotowaliście, że mieszkam na Wyspach Alandzkich. Te buty, te customy, jak to się zwykło nazywać tego typu prace w branży butowej, to mój mały hołd dla tego miejsca oraz dla mojego zamiłowania do podróży i poznawania świata.
Poza symbolami łatwymi do rozpoznania, jak mapa świata, kompas czy kotwica, pozwolę sobie wyjaśnić te trudniejsze.
Flaga, widoczna na zewnętrznych stronach obu butów, to właśnie flaga Wysp Alandzkich. Wyspy należą do Finlandii, ale mają swoją szeroką autonomię na czele z własnym parlamentem, flagą, znaczkiem pocztowym, samochodowymi rejestracjami, domeną internetową (.ax) oraz wieloma innymi rzeczami.
Wewnętrzną stronę prawego buta zdobi grafika przedstawiająca archipelag Wysp Alandzkich. Jest ich w sumie ponad 6700, przy czym zamieszkałych jest zaledwie koło 60 z nich.
Na tej samej części prawego buta jest też herb Wysp Alandzkich. Nadano go w XVI wieku. W oryginalnej wersji jeleń jest żółty na niebieskim tle. Motyw lecących ptaków, to motyw często widywany w Skandynawii.

Macie pomysł na własne buty?
Chcielibyście, żeby Wasze stare, pożółkłe Jordany, które od lat leżą w szafie, znów były fajne i nadawały się na wyjścia?
Macie buty, które już nie pachną nowością, a chcielibyście, żeby znów pachniały?
Jeśli „tak”, jest odpowiedzią na któreś z tych pytań, to Obuwnik jest miejscem, które musicie odwiedzić.
Jeśli chodzi o buty, ich pielęgnację, renowację, customizację, czyszczenie, personalizację, Ola i Gabriel są ekspertami w tym biznesie!
Śmiało, pytajcie ich o szczegóły!

Kanały dostępu do firmy Obuwnik:
1. Oficjalna strona https://obuwnik.pl
2. Profil na Facebooku TUTAJ.
3. Instagram TUTAJ.
4. Twitter TUTAJ.

Jeśli zastanawiacie się ile kosztują customy, to jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nie ma. Cena uzależniona jest od tego jak łatwy/trudny macie projekt, na jakich butach (rodzaj materiału) będzie wykonana praca, ile czasu będzie potrzeba, żeby ją wykonać itd.
Nie wahajcie się, Obuwnik wyceni Wasze pomysły, udzieli fachowej rady, podpowie, doprecyzuje kłębiące się w głowie wizje.
Jeśli chcesz mieć na bucie błękitnego krogulca, to będziesz go mieć!

4 comments on “Obuwnik zrobił mi buty!

  1. Pingback: OuQier zrobił customy mojemu tacie! – Karol Mówi

  2. Szukam żony jak łoparzony!

    Hey Karol! Tak sobie czytam o tych Wyspach Alandzkich i zastanawiam się ile z poniższych rzeczy jest twoją codzienną rutyną?😎

    Ludność na wyspach zajmuje się głównie rybołówstwem, hodowlą bydła oraz uprawą roli..

    A żonę(jak już tam dotarłaś), importowałeś z Polski? Czy zamówiłeś z Chińskiego ewentualnie Ukraińskiego katalogu?🤔

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.