OuQier zrobił customy mojemu tacie!

Żeby opowiedzieć historię tych tutaj butów, muszę najpierw cofną się w czasie do roku 2019 i opowiedzieć historię innych butów. A było to tak…
Przygotowywałem się do Island Games w barwach Wysp Alandzkich. Pomysł, żeby zabrać na Gibraltar customy nawiązujące swoją symboliką i kolorami do Ålandów, narodził się w mojej głowie wiele miesięcy wcześniej. Zacząłem więc szukać w czeluściach internetu kogoś, kto zrobiłby mi to po pierwsze dobrze jakościowo, a po drugie, ale nie mniej ważne, żeby moja kłębiąca się w głowie bezkształtna myśl, nabrała realnych kształtów, a następnie znalazła się na powierzchni moich białych jedynek. Mój wybór padł na Obuwnika. I to było to! Ola i Gabriel zrobili to dokładnie tak, jak chciałem. Albo nawet lepiej! TUTAJ możesz sobie zobaczyć, jak to wyszło.

„To może byś zamówił coś takiego dla mnie, tylko że z motywem śmigłowca.” – powiedział mój tata.
Mówisz, masz.
Ja taki już jestem, że lubię działać, a nie tylko myśleć o działaniu. Tata nawet nie dokończył zdania, jak białe Jordany jedynki były już w drodze do niego. Szybki kontakt z Obuwnikiem, że będzie nowe zamówienie i…kłopot. Bo okazało się, że Obuwnik zawiesił działalność obuwniczą. Gabriel był jednak na tyle miły, że skontaktował się ze mną i na pytanie kogo poleca ze świata customów, kto zrobiłby buty dla mojego taty, bez chwili zawahania wskazał jedną osobę.

I tu pojawia się on, cały na biało z grillowanym parówczanem w serze na pszennym toście.

OuQier znany bliżej jako OuQier Customs. Tak się akurat składa, że jest z gór, więc do zakopiańskiej bazy mojego taty miał rzut beretem. Podczas spotkania mój tata przekazał mu buty, pokazał śmigłowiec, dokładnie wyjaśnił, o co chodzi mu w projekcie, co chciałby mieć na swoich butach. Parę tygodni później nastąpiło oficjalne przekazanie śmigłowcowych customów w połączeniu z małą sesją zdjęciową. Buty miały nawiązywać do charakterystycznych barw śmigłowca Sokół pracującego w TOPRze. OuQier zrobił to dokładnie tak, jak mój tata sobie wymarzył!

Pytasz, gdzie znaleźć OuQiera i zamówić sobie swoje własne customy?
A, na przykład TUTAJ na jego Instagramie, lub TUTAJ na jego Facebooku.

W sekrecie napiszę, że już niedługo na warsztat mistrza OuQiera wchodzą kolejne jedynki, tym razem w wersji low, z moim własnym projektem.

A tak prezentują się śmigłowcowe customy mojego taty!

1 comment on “OuQier zrobił customy mojemu tacie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.