Podcast Specjalny Live #20,5

Pogadaliśmy wczoraj wieczorem o kolejnych wydarzeniach tegorocznej wolnej agentury. Wzięliśmy na warsztat LeBrona, DeMarcusa Cousinsa (w zasadzie nie mówię więcej poza tym, co napisałem wcześniej tego dnia) Przenieśliśmy się do Minnesoty, skąd dochodzą nas słuchy, że Jimmy B ma dość gry z KATem. Podobno. Omówiliśmy inne, mniejsze, ruchy kadrowe. Zajęliśmy się bitwą, która rozpętała się podczas meczu Australia-Filipiny. Nakreśliłem swój obraz stereotypowego Filipińczyka. Nie jest dobry. Zabrałem Was do Finlandii, za kulisy meczu Finlandia-Islandia, który odbył się w ten poniedziałek, na którym byłem. Szerzej napiszę o tym jutro. Zapraszam! Wyszła nam godzina i 20 minut. W sam raz jak masz do przejechania jakąś nudną trasę. Wrzuć nas na głośniki i ruszaj bezpiecznie. Jeśli nigdzie nie jedziesz, to też możesz słuchać.

Jeśli chcecie zadać jakieś pytania, zaproponować tematy, które powinniśmy poruszyć podczas transmisji, to piszcie w komentarzach lub bezpośrednich wiadomościach na wszelkich, możliwych platformach, na których istniejemy. Dajcie znać, co Wam się podoba, zasugerujcie co możemy poprawić, co zmienić. Jesteśmy bardzo ciekawi odbioru i odczuć słuchaczy. 
Do usłyszenia/przeczytania!Minutnik: 1:43 – LeBron James i Lakers 27:31 – DeMarcus Cousins w Warriors 35:28 – Start ButlerDramy 42:30 – kolejne „podpisy” w FA 2018 56:28 – Pierwszy dzień Summer League 2018 (Trae Young & Jaren Jackson Jr.) 59:07 – Lauri Markkanen vs Islandia 1:04:53 – Bitwa Filipiny vs Australia. Całość materiału poniżej.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.