Podcast Specjalny Live #21

Pogadaliśmy dziś o kolejnych wydarzeniach tegorocznej wolnej agentury. Wzięliśmy na warsztat Clinta Capelę i jego impas w negocjacjach z Rockets. Przyjrzeliśmy się Melo i jego możliwościom na ten sezon. Prześwietliliśmy kontrakt Zacha LaVine’a. Znów wraca temat Kawhi Leonarda, o którym wiemy, że nic nie wiemy. Sprawdziliśmy też, co słychać u Damiana Lillarda. Podsmażyliśmy fanów Lakers i innych die-hard fanów Zapraszam! Wyszło nam niecałe półtorej godziny. W sam raz jak masz do przejechania jakąś nudną trasę. Wrzuć nas na głośniki i ruszaj bezpiecznie. Jeśli nigdzie nie jedziesz, to też możesz słuchać.

Minutnik: 4:10 – Chicago Bulls w FA 14:00 – Zaza w Detroit, Jerebko w Warriors 16:55 – MeloDrama 28:35 – Clint Capela powinien zostać w Houston? 42:30 – Tony Parker odchodzi ze Spurs 51:27 – Kiedy @#!% dowiemy się czegoś o Leonardzie! 1:01:25 – Lillard poza PTB? 1:08:43 – Summer League 1:12:41 – Lakers w PO?

Jeśli chcecie zadać jakieś pytania, zaproponować tematy, które powinniśmy poruszyć podczas transmisji, to piszcie w komentarzach lub bezpośrednich wiadomościach na wszelkich, możliwych platformach, na których istniejemy. Dajcie znać, co Wam się podoba, zasugerujcie co możemy poprawić, co zmienić. Jesteśmy bardzo ciekawi odbioru i odczuć słuchaczy. 
Do usłyszenia/przeczytania!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.