Powiększona porcja newsów bez napoju

My left sprained ankle is still far away from "day-to-day" status. It’s pretty sore and a bit swollen. I take treatment and keep my fingers crossed…. to tytułem wstępu odnośnie mojej kontuzji, która wprawia mnie w nastrój przeciętnego kibica z Ohio (życzenia zdrowia mile widziane, w końcu nastawienie psychiczne pod podstawa wszystkiego). Nie ma to większego związku z tym co poniżej. A poniżej to:

* Potwierdziły się najgorsze scenariusze. Lorenzen Wright zaginął ponad tydzień temu w okolicach Memphis. Wczoraj policja odnalazła jego ciało z raną postrzałową. Ułożenie ciała sugeruje samobójstwo ale policja nie do końca przekonana jest do tej wersji i prowadzi śledztwo.
Przykra wiadomość i aż włos na głowie się jeży.

* Andrew Bynum przeszedł operację prawego kolana. Więcej

* Josh Howard zostaje na rok w Waszyngtonie. Więcej

* Warriors pozyskali Janero Pargo. Więcej

* Rockets oddali do Raptors Australijczyka Davida Andersena za wybór w II rundzie draftu + nieokreśloną sumę $.

* T-Mac pomyślnie przeszedł testy sprawnościowe w Chicago ale do podpisania umowy jest jeszcze daleko. Zarząd Bulls obawia się, że jego silna osobowość i bądź co bądź status gwiazdy nie pozwolą mu pogodzić się z rolą rezerwowego. Tracy sam nieco podciął gałąź na której siedział mówiąc, że jest w o wiele lepszej formie niż podczas pobytu w N.Y. i nie widzi powodu, dla którego nie miałby powalczyć o pracę w podstawowym składzie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

* Yao Ming z niepewnością spogląda w przyszłość. Jeśli jego wielokrotnie kontuzjowana stopa odmówi posłuszeństwa w tym sezonie Yao nosi się z zamiarem zakończenia profesjonalnej kariery. Po operacji i rekonstrukcji stracił cały ubiegły sezon i ten ma być jego "być albo nie być" jeśli chodzi o testowanie kończyn dolnych.

* Eddie "ultra-quick release" House kuszony jest przez Celtów. Kusić go jednak mogą jedynie szansą gry o tytuł bo w sferze finansowej zaproponować mu mogą jedynie minimum dla weterana czyli ok $1.35 mln. W kolejce po jego "trójki" ustawili się także Bulls i parę innych ekip. "Dobry strzelec pracę w NBA zawsze znajdzie" – Eric Piatkowski.

* Myślisz, że jesteś odważny? Pewien kibic LeBrona też tak myślał. Założył nowy meczowy trykot LBJ’a – z przodu "Heat" z tyłu "James" i nr #6 i… wybrał się na mecz baseballa Cleveland Indians New York Yankees. Kibice dali mu do zrozumienia, że był to kiepski pomysł…

* A na deser znany i ceniony dziennikarz sportowy ESPN Ron Artest rozmawia ze znanym i cenionym koszykarzem L.A. Lakers Ronem Artestem. Enjoy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.