Rose trenuje a Adidas wypuszcza nowe Rose 3Czwartego listopada do sklepów trafi trzeci już model Adidasów sygnowany nazwiskiem Derricka Rose’a – Rose 3. Buty w przedsprzedaży kosztują $160, można zamówić je sobie TU. W lutym tego roku Derrick Rose podpisał z Adidasem 14-letnią umowę sponsorską na… $250 mln!
Dwa miesiące później
zerwał więzadło w lewym kolanie a 12 maja przeszedł operację.
Miesiąc temu z Chicago napłynęły
dobre wieści dla fanów Bulls i ich lidera. Rose dostał od lekarzy zielone światło na rzucanie piłki do kosza czym zaczął kolejny etap rehabilitacji.
Mijają kolejne tygodnie a młody lider Byków nie zwalnia tempa. Podobno już od kilku dni do zakresu ćwiczeń włączono mu delikatnie skakanie i bardziej zaawansowane zajęcia z piłką.

Dziś odbyła się oficjalna prezentacja nowego modelu buta Rose’a. Dla potrzeb promocyjnych Adidas robi dokumentację z przebiegu rehabilitacji swoje gwiazdy. Podczas prezentacji najnowszej części Rose nie wytrzymał i rozpłakał się.
Kiedy emocje opadły zdradził, że do swojego programu treningowo-rehabilitacyjnego (poza zajęciami na operowaną nogę) włączył całą masę ćwiczeń wzmacniających górne części ciała (brzuch, plecy, ramiona).
Po operacji wstępnie oszacowano, że czas potrzebny na pełny powrót do zdrowia zabierze Rose’owi od 8 miesięcy do nawet roku. Minęły trzy i jeśli wierzyć doniesieniom z Chicago, cały proces rehabilitacji napawa optymizmem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.