Serge Ibaka przejdzie operację

Serge Ibaka, silny
skrzydłowy Oklahomy Thunder przejdzie operację prawego kolana. Na razie nie wiadomo ile będzie potrzebował na powrót do zdrowia. Mówi się jednak, że ma to być drobny zabieg a kwestia jego gry w tym sezonie to pytanie "kiedy" a nie "czy". Ibaka zmagał się ostatnio z uciążliwym bólem prawego kolana przez co stracił dwa ostatnie mecze. Decydując się teraz na zabieg, klub chce by 25-latek był zdrowy i produktywny w czasie play-offów.
Średnie Ibaki z tego sezonu to 14.3 punktu, 7.8 zbiórki oraz 2.4 bloku.
Thunder z bilansem 37:29 są w tej chwili na ósmym miejscu na Zachodzie. Mają tylko jeden mecz przewagi nad Pelikanami z Nowego Orleanu.

Ekipa z Oklahomy nie ma w tym sezonie szczęścia, jeśli chodzi o zdrowie. Będący nadal poza grą Kevin Durant, MVP poprzedniego sezonu, stracił już 39 meczów. Z powodu urazu dłoni i kości twarzy 15 spotkań musiał opuścić Russell Westbrook.

Photo - Oklahoma City's Serge Ibaka (9) talks with the Thunder staff before leaving the floor after injuring himself during Game 6 of the Western Conference semifinals in the NBA playoffs between the Oklahoma City Thunder and the Los Angeles Clippers at the Staples Center in Los Angeles, Thursday, May 15, 2014. Photo by Nate Billings, The Oklahoman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.