Sześć godzin materiału od NBA!

Na oficjalnym kanale NBA na YouTube pojawiło się wczoraj aż sześć godzin materiału wideo. Pięć z nich dotyczy właśnie zakończonego sezonu regularnego 2022-23. Pozostała godzina, to przypomnienie historycznego sezonu Golden State Warriors, którzy w rozgrywkach 2015-16 wygrali aż 73 z 82 rozegranych meczów.

W zakończonym w niedzielę sezonie regularnym było aż 25 występów na poziomie 50+ punktów. W tym ponad stuminutowym materiale przypomniany jest każdy z nich. Dla przypomnienia, próg 50 punktów osiągali w tym sezonie: Darius Garland, Joel Embiid (3x), Stephen Curry (2x), Devin Booker (2x), Anthony Davis, Pascal Siakam, Luka Doncic (4x), Klay Thompson, Donovan Mitchell, Giannis Antetokounmpo (3x), Damian Lillard (3x), Jayson Tatum, Julius Randle, Jrue Holiday.

A tutaj 50 najlepszych asyst tego sezonu.

Tu  z kolei aż dwie godziny materiału z najbardziej szalonymi końcówkami meczów. Na początek Warriors i Hawks, w meczu przedłużonym o dwie dogrywki.

Jeśli ktoś daje Ci godzinę highlightów Damina Lillarda, to je bierzesz i o nic więcej nie pytasz. Materiał z cyklu „nawet nie wiedziałeś, że potrzebowałeś.”

A tu, zupełnie z niczego, godzina wspominków ekipy Golden State Warriors z sezonu 2015-16. Drużyna ta pobiła nieruszony od 1996 roku rekord wygranych w sezonie regularnym. Bulls z sezonu 1995-96 wygrali 72 mecze, a Step i koledzy 73. Czy ktoś kiedyś to pobije?


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.