Trade Deadline 2019. Wszystkie wymiany i słowo komentarza

Tradycją lat poprzednich, mam zamiar aktualizować ten tekst wraz z napływającymi informacjami o kolejnych wymianach. Kiedy już kurz opadnie, uzupełnię każdą wymianę o słowo mojego komentarza. Klawisz F5 będzie dla Ciebie kluczowy w najbliższych godzinach. Zapraszam!

– L.A. Clippers zdecydowali się zwolnić Marcina Gortata!

– Rockets wysłali Jamesa Ennisa do 76ers. W zamian będą mieli prawo wymienić się wyborami w II rundzie draftu 2021 roku.

– Memphis Grizzlies wysłali Garretta Temple’a i JaMychala Greena do Los Angeles Clippers w zamian za Avery’ego Bradley’a.

– Milwaukee Bucks pozyskali Nikole Mirotica z New Orleans Pelicans w zamian za Jasona Smitha i Stanley’a Johnsona.Pelicans dostaną także cztery wybory w II rundzie draftu. Dwa z nich (2020 i 2021) będą pochodzić od Wizards. 

– Clippers wyślą Mike’a Muscalę do Lakers w zamian za Michaela Beasley’a i Ivicę Zubaca. Beasley ma zostać zwolniony lub wymieniony. 

Marc Gasol przenosi się do Toronto Raptors!!! Do Memphis pojadą Jonas Valanciunas, Delon Wright, CJ Miles oraz wybór w II rundzie draftu 2024 roku.

– Grizzlies wyślą Shelvina Macka do Hawks. W zamian dostną Tylera Dorsey’a 

– Milos Teodosic zwolniony przez Clippers. 

– Markelle Fultz przenosi się z 76ers do Magic. W przeciwnym kierunku pojadą Jonathan Simmons, wybór w I rundzie draftu (od Thunder, chroniony w top20. Jeśli znajdzie się w top w tym roku, wtedy Magic dostaną dwa wybory w II rundach -2022 i 2023) oraz w II rundzie (od Cavaliers).

– Portland Trail Blazers pozyskali z Sacramento Skala Labissiere. W zamian wyślą Caleba Swanigana.

– Wesley Matthews jest dogadany z New York Knicks w sprawie wykupienia reszty jego kontraktu. Gdy już będzie wolny, ma dołączyć do Indiany Pacers.

– Celtics wysłali Jabari Birda i gotówkę do Hawks. Ci mają go zwolnić.

– Raptors wyślą Grega Monroe oraz wybór w II rundzie draftu na Brooklyn.

– Enes Kanter zwolniony z Knicks.

Od 21.30 będziemy nagrywać Podcast Specjalny Live! Na gorąco, na świeżo, będziemy oceniać wymiany. Też zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.