Typuj Finały NBA. Zgarnij nagrody od Tissot!

1 czerwca, w Dzień Dziecka, otwieramy Finały NBA. Golden State Warriors trzeci rok z rzędu zetrą się z Cleveland Cavaliers. Nigdy wcześniej w historii ligi nie zdarzyło się, żeby przez trzy kolejne lata nie zmieniał się skład Finałów. Wspólnie z marką Tissot, przygotowaliśmy dla Was konkurs, który mam nadzieję doda emocji podczas śledzenia serii. Będziecie typować kto zostanie mistrzem NBA, ale żeby było ciekawiej, zadam Wam szereg dodatkowych pytań.

Wyglądać będzie to tak:

– Typujecie wynik rywalizacji między Warriors a Cavs. Standard. Za poprawne wytypowanie zwycięzcy dostajecie dwa punkty. Za dokładne wytypowanie w ilu meczach rozstrzygnie się Finał, dostaniecie dodatkowy punkt. Maksymalnie możecie więc zgarnąć tutaj trzy punkty.

– Ponadto mam dla Was zestaw pytań dodatkowych. Za każdą poprawną odpowiedź dostajecie jeden punkt.

– Pytania dodatkowe: Liderzy w poszczególnych kategoriach (suma, nie średnie): Punkty, zbiórki, asysty, przechwyty, bloki, skuteczność z gry (min. 20 celnych rzutów), liczba celnych rzutów za trzy punkty, skuteczność z linii (min. 10 celnych rzutów). Do tego liderzy w minutach na parkiecie, faulach i stratach (najwięcej). Chodzi o liderów dla całej serii, nie poszczególnych drużyn. Chodzi tylko o nazwiska, nie liczby i procenty!

Pięć bonusowych pytań. Odpowiadacie tylko „tak” lub „nie”. Prawidłowa odpowiedź daje punkt.

1. Czy któryś z zawodników zaliczy triple-double?

2. Czy któraś z drużyn odrobi 20 punktów straty i wygra mecz?

3. Czy któryś z zawodników trafi 10 razy (lub więcej) za trzy punkty w jednym meczu?

4. Czy któryś z zawodników zostanie wyrzucony z boiska (2 faule techniczne/flagrant foul)?

5. Czy któryś z meczów przedłużony będzie o dogrywkę.

Uwaga! Jeśli całkowicie pomylicie się w typowaniu – to znaczy, jeśli Wasz faworyt przegra walkę o tytuł, wtedy odpowiedzi na dodatkowe pytanie nie będą brane pod uwagę. Macie za nie zero punktów, nawet jeśli odpowiecie poprawnie na wszystkie.


Typujecie na moim Facebooku w komentarzach pod tym wpisem. Dla tych, którzy Facebooka nie mają i mieć nie będą, jest miejsce w komentarzach pod tym wpisem bezpośrednio na blogu. Uwaga – Komentarze „edytowane” na FB, z przyczyn oczywistych, nie będą brane pod uwagę. Jeśli się pomylicie, to skasujcie i napiszcie od nowa. 
Jeśli komentujecie tutaj na blogu, to podajecie swoje imię lub jak chcecie być nazywani, a potem piszecie do mnie maila: „Tu (imię) biorę udział w konkursie. W komentarzu z typami podpisałem się jako „…”)”, żebym mógł Was zapisać na listę biorących udział. W przypadku jednakowej liczby punktów, decyduje czas nadesłania swoich odpowiedzi.

Typy przyjmuję do rozpoczęcie meczu numer jeden serii czyli do czwartkowej nocy do godziny 3.00 (faktycznie jest to już piątek).

Nagrody: Dla najlepszego typera marka Tissot ufundowała sportową torbę skórzaną, portfel skórzany oraz czapeczkę Tissot & NBA. Dla drugiej osoby w klasyfikacji przewidzieliśmy plecak, portfel skórzany i czapeczkę Tissot & NBA.


Powodzenia! Niech wygra najlepszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.