Vince jest cały czas Half-Man, Half-Amazing!

Vince Cartera ma 38 lat (za niecałe cztery miesiące skończy 39), za sobą 17 sezonów w NBA, a mimo to, cały czas jest Half-Man, Half-Amazing!
Vince był ostatnio
w Santa Barbara, w siedzibie P3 czyli w miejscu, gdzie sport zawodowy spotyka się z nauką i zaawansowaną techniką. W tym miejscu atleci z różnych dyscyplin mogą potrenować z wykorzystaniem najnowszych przyrządów (i metod) pod okiem specjalistów, usprawnić swój warsztat oglądając się na video w 3D, mogą nawet…zbadać swój mózg.
Carter poćwiczył i sprawdził ile ma jeszcze wiosny w nogach. Cóż, okazało się, że ma jej więcej niż niejeden młodzian w kwiecie wieku, w szczytowej formie. Uważam, że jest to niesamowite!


Zdjęcie Cartera staje się jeszcze bardziej imponujące, kiedy zestawi się je ze zdjęciami 20-letniego Adrew Wigginsa i 24-letniego Derricka Favorsa, którzy swego czasu też byli w P3 i też sprawdzili swój wyskok. Just wow!

Wygląda więc na to, że odpowiedź na pytanie czy Vince Carter nadal byłby w stanie przeskoczyć Frederica Weisa (218cm) chyba cały czas musi pozostać twierdząca.
O tym wsadzie m.in. rozmawiałem we Francji z
Antoine’em Rigaudeau.

Nie zapominajmy, że kilka miesięcy przed Igrzyskami Olimpijskimi w Sydney roku 2000, Vince tworzył historię na parkiecie w Oakland podczas prawdopodobnie najlepszego konkursu wsadów w historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.