Wielki Konkurs Power Balance i Karol Mówi!

Planking to zabawa polegająca na fotografowaniu się w miejscach publicznych, niecodziennych w pozycji deski (na brzuchu, twarzą w dół z rękami wyciągniętymi wzdłuż ciała). Wszystko zaczęło się w Australii i szybko opanowało świat jednocześnie robiąc zamieszanie w mediach. W kraju kangurów odnotowano przypadek śmiertelny kiedy to 20-latek spadł z siódmego piętra po nieudanej próbie udawania deski. W Australii zanotowano też przypadki osób zwalnianych z pracy za planking, zawieszani byli też uczniowie bawiący się w taki sposób.
Nazwa pochodzi od angielskiego słowa plank – „deska”.
Tyle teoria i do rzeczy.
Temat podchwycili obecnie (po odejściu Shaq’a) dwaj najwięksi jajcarze NBA (to moja prywatna opinia) Dwight Howard i Gilbert Arenas z Orlando Magic. No zaczęła się prawdziwa "planking war".
Chłopaki prześcigają się w pomysłach na dobry planking i trzeba im przyznać – mają pomysły.
...on a plane...on a vending machine...on a luggage cart...on a statuehttp://sports.cbsimg.net/images/visual/whatshot/gilbert-arenas-planking-6.jpg

Idąc tym tropem przy współpracy z marką Power Balance ogłaszam konkurs na najlepszy planking. Przesyłajcie swoje zdjęcia, na których udajecie deski. Najlepsze, najciekawsze, najgłupsze, najśmieszniejsze, wszystkie 'naj’ nagrodzimy opaskami Power Balance z limitowanej serii NBA.
Masz już opaskę Power Balance? Możesz wygrać drugą.
Wyślij swoją historię związaną z Twoją opaską – ciekawe zdarzenie, jakaś historia, filmik, zdjęcie, wszystko. Nagrody w Postaci opasek Power Balance czekają. Zapraszam do zabawy!
Zgłoszenia nadsyłajcie na adres karol_mowi_konkurs@wp.pl
W mailu poza materiałem konkursowym proszę o adres, pod który ma zostać wysłana ewentualna wygrana, rozmiar opaski (XS-16cm, S-17,5cm, M-19cm, L-20,5cm, XL-22cm) oraz barwy klubowe (Lakers, Celtics, Bulls, Magic, Knicks lub Heat). Jak widzicie na zdjęciach jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia.


P.S. nie biorę odpowiedzialności za kontuzje odniesione podczas plankingu:D
1but.pl -> Aż 240 modeli butów do kosza -> Zobacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.