Michael Jordan w godzinnym wywiadzie

Nie jest łatwo namówić Michaela Jordana na rozmowę. Na palcach jednej, może dwóch rąk, można policzyć ile razy w ostatnich 20 latach, Jordan usiał z kimś i nagrał wywiad dłuższy, niż kilkuminutowy. Ja miałem okazję zadać mu jedno pytanie. Ta tutaj rozmowa trwa godzinę! Jest więc czego słuchać. M.J. porusza całe spektrum ciekawych tematów. No i rzecz jasna, robi to w swoim niepowtarzalnym stylu.
Wywiad przeprowadzony jest na łamach Cigar Aficionado. Jest to strona internetowa oraz wydawca magazynu poświęconego tematyce cygar. Podejrzewam, że sporo zapłacili Jordanowi, wielkiemu koneserowi cygar, żeby ten usiadł i nagrał dla nich ten materiał. Rozmowa ujrzała światło dzienne w zeszłym tygodniu, choć została nagrana w 2017 roku. M.J. zatem odnosi się w niej tylko ogólnikowo i dość tajemniczo do tematu The Last Dance, który wówczas był we wstępnej fazie produkcji. W ogóle nie odnosi się do spotkania ze mną w tym roku w Paryżu, czyli dwa lata po nagraniu tego materiału.
Nie była to pierwsza kolaboracja na linii Michael Jordan-Cigar Aficionado. W 2005 roku, w podobnych okolicznościach, pan Marvin R. Shanken usiadł i porozmawiał z Jordanem w podobnej konwencji TUTAJ.

1 comment on “Michael Jordan w godzinnym wywiadzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.