Rozwiązanie konkursu “Typuj play-offy 2019, zgarnij nagrody!”

Rozwiązujemy konkurs typerski na pierwszą rundę tegorocznych play-offs. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w grze. Mam nadzieję, że dzięki temu mieliście dodatkowe emocje, podczas śledzenia zmagań na parkietach NBA. Wielkie podziękowania dla dwóch sponsorów nagród. Byli nimi:

– Portal bukmacherski Unibet, który ufundował koszulkę wybranej gwiazdy NBA, bluzę z logo Unibet oraz bonusy w wysokości 200zł, 100zł oraz 50zł na konto gracza portalu Unibet. *

Wydawnictwo SQN, które ufundowało trzy egzemplarze biografii Raya Allena „Za Trzy. Moja podróż przez życie i grę, którą kocham.”

Przypomnę, że wyniki pierwszej rundy tegorocznych play-offs, wyglądają tak:

WSCHÓD:
Milwaukee Bucks (1) – Detroit Pistons (8) – 4:0
Boston Celtics (4) – Indiana Pacers (5) – 4:0
Philadelphia 76ers (3) – Brooklyn Nets (6) – 4:1

Toronto Raptors (2) – Orlando Magic (7) – 4:1

ZACHÓD:
Golden State Warriors (1) – Los Angeles Clippers (8) – 4:2
Houston Rockets (4) – Utah Jazz (5) – 4:1
Denver Nuggets (2) – San Antonio Spurs (7) – 4:3
Portland Trail Blazers (3) – Oklahoma Thunder (6) – 4:1

Za poprawne wytypowanie zwycięzcy w danej parze przyznawałem dwa punkty. Za dokładne wytypowanie w ilu meczach skończy się dana rywalizacja, dokładałem dodatkowy punkt. Maksymalnie mogliście więc zgarnąć trzy punkty za pojedynczą serię. Jeśli całkowicie się pomyliliście, to znaczy jeśli Wasz faworyt odpadł z rywalizacji, wtedy traciliście dwa punkty.

Jak łatwo policzyć, za poprawne wytypowanie wszystkich par, łącznie z liczbą meczów w danej serii, zgarnąć można było 24 punty. Takiej sztuki nie dokonał nikt. Ale i tak było dobrze. Najlepszymi typerami byli Patryk Wojciechowski (20), Bartek Nowak (19) oraz Grzesiek Piwczyk (19).

 

Jeszcze raz serdeczne dzięki i gromkie brawa dla sponsorów nagród!

* By odebrać bonus, trzeba posiadać konto na portalu Unibet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.