Wygraj buty Under Armour Curry 4! Konkurs na II rundę play-offs!

Ruszamy z drugim konkursem przy okazji tegorocznych play-offów. Ten dotyczy II rundy. Sponsorem wszystkich nagród jest firma Under Armour. Zwycięzca konkursu zgarnie dla siebie buty Under Armour Curry 4 Low! Osoba z drugiego miejsca otrzyma stylowy i funkcjonalny plecak a z trzeciego piękną koszulkę. Jest więc o co grać!  

Pary, dla przypomnienia, wyglądają tak:

WSCHÓD

Toronto Raptors (1) – Cleveland Cavaliers (4)/Indiana Pacers (5)*


Philadelphia 76ers (3) –
Boston Celtics (2)

ZACHÓD

Houston Rockets (1) – Utah Jazz (5)
Golden State Warriors (2) – New Orleans Pelicans (6)


* Na Wschodzie, jak wiecie, jeszcze nie wiemy z kim zmierzą się Raptors. Możecie z typowaniem poczekać do rozstrzygnięcia losów serii Cavs-Pacers (mecz siódmy dziś o 19.00). Musicie jednak liczyć się z tym, że w przypadku jednakowej liczby punktów, czas nadesłania odpowiedzi będzie mieć znaczenie. Mamy już za sobą pierwszy mecz Warriors-Pelicans, ale historia uczy, że taka wiedza wcale nie musi być wielkim bogactwem. Jeśli zdecydujecie się typować jeszcze przed meczem siódmym Cleveland i Indiany, wtedy podajecie dwa typy – dla ewentualnej rywalizacji z Cavs lub Pacers. Przykład – Raptors- Cavs 2:4, Raptors – Pacers 4:1. Oczywiście pod uwagę wezmę tylko tę prawidłową parę.

Zasady:

Za poprawne wytypowanie zwycięzcy w danej parze dostajecie dwa punkty. Za dokładne wytypowanie w ilu meczach skończy się dana rywalizacja, dostaniecie dodatkowy punkt. Maksymalnie możecie więc zgarnąć trzy punkty za pojedynczą serię.

– Jeśli całkowicie się pomylicie – to znaczy jeśli Wasz faworyt odpadnie z rywalizacji, wtedy tracicie dwa punkty.

Jasne?

Mam nadzieję, że tak.
Typujemy na moim Facebooku w komentarzach pod tym wpisem. Dla tych, którzy konta na tej platformie nie mają i mieć nie będą, jest miejsce w komentarzach pod tym wpisem bezpośrednio na blogu. UWAGA – Komentarze „edytowane” na Facebooku, z przyczyn oczywistych, nie będą brane pod uwagę. Pomylisz się? Skasuj komentarz i wpisz jeszcze raz!
Jeśli komentujesz tutaj na blogu, to podaj proszę swoje imię lub jak chcesz być nazywany, a potem napisz do mnie maila: „Tu (imię) biorę udział w konkursie. W komentarzu z typami podpisałem się jako „…”)”, żebym mógł Cię zapisać na listę biorących udział. W grę wchodzi również Twitter, gdzie również wrzucę ten konkurs.


Typować możecie do środowego poranka (godz. 4:30) przed rozpoczęciem drugiego meczu serii Warriors-Pelicans.

Jeszcze raz o nagrodach. Przy okazji jeszcze raz serdecznie podziękowania dla marki Under Armour!  
 

Miejsce pierwsze – buty Under Armour Curry 4 Low. LINKMiejsce drugie – plecak Hustle Backpack. LINK

Miejsce trzecie – koszulka BBALL FILO SS. LINK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.